Přeskočit na navigaci
INF, s. r. o.

IT OUTSOURCING - Správa sítí

Naše společnost je pro vás schopna zajistit návrh a dohled nad počítačovou sítí čítající několik počítačů až po rozsáhlé sítě spojující několik lokalit řízené centrálními doménovými servery.

Pokud se Vám nevyplatí vlastní správce počítačové sítě, ale přesto chcete mít své počítače pod profesionálním dohledem, využijte naši nabídku na správu počítačové sítě a outsourcing veškerých IT služeb v okolí Uherského Hradiště, Zlína a Veselí nad Moravou, které jsou zapotřebí pro bezchybné fungování nyní již každé společnosti.

Zajistíme pro Vás:

  • Analýzu stávajícího řešení Vašeho HW a SW vybavení + návrhy na efektivnější využití, popř. obměnu zařízení
  • Vzdálenou správu po zabezpečených linkách, popř. osobní docházka našich specialistů k Vám do firmy
  • Dodávku požadovaného HW nebo SW, popř. efektivnější dlouhodobý pronájem nebo operativní leasing nového vybavení
  • SLA smlouvu na zajištění podpory a servisu

Proč se Vám externí správce počítačové sítě vyplatí?

Nemusíte hradit náklady na přijetí a mzdu vlastního kvalifikovaného správce sítě, jeho zaškolení a následné školení v oboru a profesní růst. Výdaje spojené s potřebami pro provoz jako jsou například telefony, auto, technické vybavení a nářadí, odbornou literaturu atd.

V případě přijetí vlastního zaměstnance je nejistá jeho stálost. Při případném odchodu odborníka se přičítají náklady na školení a vyplácení dvou mezd v období zaškolení nového správce (znovu předané poznatky jsou zkreslené a ne vždy odzkoušené). Při nespokojenosti s vlastním zaměstnancem připadnou další náklady na odstupné za výpověď.

I když budete se svým správcem sítě spokojeni, nemusí vědět vše a v tomto případě musí hledat řešení zdlouhavým zjišťováním informací o nových technologiích.

V případě náhlé závady či havárie sítě vždy může nastat situace, kdy bude tento pracovník nedostupný z důvodu dovolené, nemoci či školení, připadají náklady za najmutí odborné firmy za plnou cenu bez smluvních výhod. I v případě přítomnosti zaměstnance se může projevit více závad či velká havárie a vznikne velká časová prodleva ke kompletnímu odstranění těchto závad jedním zaměstnancem.


Spolupráce s námi Vám přinese výhodu neustálé dostupnosti proškolených odborníků v akutních i běžných případech. Domluvíme smluvní výhody v dohodnutých platbách jen na určitý počet skutečně odpracovaných hodin či paušálu za provedený úkon.

Nabízíme kompletní správu a monitoring vašich počítačů, sítí a serverů. Poskytneme vám nejnovější technologie a IT vybavení za výhodné ceny. Naše znalosti a řešení vám budou vždy k dispozici. V případě havárie nasadíme více lidí a zajistíme nejkratší možnou časovou prodlevu například výpadku sítě.

Chcete mít své PC pod stálým dohledem?

graf outsourcingu IT

© INF, s.r.o. 2014-2016