Přeskočit na navigaci
INF, s. r. o.

ODBORNÉ KONZULTACE A ŠKOLENÍ

odborné konzultace a školení

Konzultujte s námi vaše problémy

Poradit se s odborníky bývá často nejjednodušším a nejefektivnějším řešením Vašich problémů. Našim zákazníkům poskytujeme odborné IT konzultace a poradenství vedené našimi profesionály v oblasti správy počítačových sítí.

Na základě Vaší poptávky Vám přidělíme odborného konzultanta, který s Vámi bude řešit všechny problémy a zodpovídat všechny Vaše otázky. Tento specialista pro Vás bude plně k dispozici. V případě jeho nepřítomnosti budeme mít vždy k dispozici člověka, který bude s Vašimi problémy seznámen a bude schopen plynule navázat na práci nepřítomného odborného konzultanta.

Poradíme Vám se softwarovým i hardwarových vybavením Vaší firmy, aby byla efektivita IT sítě co nejlepší. Zajistíme podporu a zastupování také u externích firem ve všech oblastech IT.

Samozřejmostí jsou pro nás konzultace běžných uživatelských problémů s technikou nebo aplikacemi. Našim zákazníkům je v takových případech k dispozici helpdesk – linka zajišťující stálou technickou podporu. Naši kolegové Vám poradí s řešením problémů nebo Vám pomohou tyto problémy vyřešit.
V případě, kdy by k vyřešení Vašeho problému nestačila konzultace po telefonu, můžeme zajistit přítomnost našeho zaměstnance u Vás ve firmě.

Školení zaměstnanců

Zajistíme Vám odborné školení Vašich zaměstnanců v daném oboru IT. Tato školení můžeme provádět přímo u Vás ve firmě nebo v našich prostorách určených přímo k tomuto účelu. Nabízíme možnost školení všech běžných zaměstnaneckých pozic, začátečníků i pokročilých uživatelů.
Naši zaměstnanci se neustále vzdělávají a tak Vám nabízíme nejaktuálnější informace a poznatky z oblasti IT.

© INF, s.r.o. 2014-2016